Niczego sobie nie żałuj, to twój prawdopodobnie jedyny ślub w życiu

0

Posted by admin | Posted in Bez kategorii | Posted on 06-04-2014

Ślub zwłaszcza swój, nie powinien być na swój sposób w żaden sposób ograniczany wielu fachowców uważa, że należy go zrobić z „pompą” i niczego sobie nie żałować. Oczywiście nie oznacza to by wybierać najdroższe oferty związane z przygotowaniem takiej okoliczności, czy korzystać dosłownie ze wszystkiego co może być także zbędne Lecz eliminowanie zachowania jakim jest minimalizowanie oraz ograniczanie kosztów nie zawsze jest dobrym i adekwatnym w stosunku do wesela posunięciem. Zapewne wielokrotnie sobie czegoś w życiu odmawiałeś bo w końcu szkoda było na to pieniędzy, nie żałuj ich w tak ważnym dla ciebie i twojej przyszłej żony dniu. Możesz posiadać odpowiedni budżet co wcale niczym złym nie jest lecz czasem pozostaw pewną furtkę, mianowicie potrafić dostosować się do dosyć niespodziewanych wydatków. Jedne się pojawią, a drugie znikną tak to już w życiu bywa i o czym się przekonało już setki takich młodych par. Warto również dodać, iż organizacja wesela do bardzo poważne przedsięwzięcie na które musisz poświęcić określony czas co nie zawsze jest zrozumiałe a przez to akceptowane. Dlatego korzysta się z firm które realizują a raczej pomagają w uzyskaniu dostępu do profesjonalnie, powiązanych z samym ślubem usług jak kamerzysta czy odpowiednia lokalizacja. Nie nastawiaj się na zyski jakie osiągniesz, czy profity które mogą mieć miejsce gdyż takowych na pewno w żaden sposób nie dostrzeżesz o czym zdążysz się przekonać po podliczaniu zysków oraz wydatków na ten cel. Jako pan młody powinieneś w pierwszej kolejności stanąć na wysokości zadania i zagwarantować swojej przyszłej żonie oraz samemu sobie, wszystko na czym wam zależy. To twoje najważniejsze zadanie, pieniądze czasem można pozyskać z innych źródeł o czym zapewne bardzo dobrze wiesz i nie mówimy tutaj wcale o konieczności zapożyczania się na ten cel. Niech twoje wesele będzie takie jak sobie oboje wymarzyliście, i niech ten dzień będzie na swój sposób niezapomniany. Bezcenne wspomnienia są znacznie ważniejsze, niż zawracanie sobie głowy kosztami jakie w takim przypadku możesz a nie musisz ponieść.

[podobne: revitalash, balsam do włosów, Swetry damskie ]

Wesele bezalkoholowe

0

Posted by admin | Posted in Bez kategorii | Posted on 30-04-2013

Zastanawialiście się kiedyś na taką formą organizacyjną uroczystości weselnych? Przyznacie, że trudno jest taką wizję wskrzesić w myślach?  To zapewne pokłosie wielowiekowej tradycji, w której  wesele zawsze suto skropione było potężnymi ilościami różnych trunków. Jednakże obecnie coraz częściej od tej tradycji się odstępuje. Nowoczesne pary młode nie rzadko decydują się na zorganizowanie uroczystości weselnych całkowicie pozbawionych alkoholu. Możemy tylko i wyłącznie przyklasnąć takiej postawie. Przede wszystkim dlatego, że wesela to nie tylko zabawa dla dorosłych. Wśród zaproszonych gości często są również dzieci.

Dlatego tak bardzo doceniamy postawę par młodych, które miały odwagę powiedzieć swojej rodzinie, że na ich weselu alkoholu nie będzie. Z pewnością naraziły się na riposty najbliższych, że lamią tradycję, że przecież bez alkoholu nie będzie zabawy itd. Ważne aby być nieugiętym w swoim postanowieniu, a osiągniecie z tego tytułu wiele korzyści.

Przede wszystkim możecie liczyć na znacznie oszczędności finansowe. Alkohol to zwykle poważna część weselnego budżetu. Decydując się na całkowite wykreślenie go  z tego zestawienia, możecie uzyskane w ten sposób środki przeznaczyć na inne wydatki związane z weselem, lub też na cele w ogóle z nim nie związane. Ale oszczędności mogą przyjść też z innej strony. Jeden czy drugi wujek obrazi się na brak alkoholu i postanowi na Wasze wesele nie przyjeżdżać. Możecie tylko się cieszyć – kolejne oszczędności. Jedno miejsce noclegowe mniej i  uszczuplony wydatek na catering. A jeśli postawę wujka powieli jeszcze paru innych członków rodziny, Wasza kieszeń puchnie od kolejnych oszczędności.

Dzięki temu układając listę gości możecie w większym stopniu uwzględnić małoletnich biesiadników. Możecie spokojnie zaprosić całe rodziny. Nie obawiajcie się, że z powodu braku trunków atmosfera będzie sztywna i nikomu nie będzie chciało się bawić. To jest Wasze wesele i Wasze warunki. To Wy jesteście gospodarzami. Jeśli więc podjęliście decyzję, że alkoholu nie będzie, to zaproszeni powinni to bezdyskusyjnie zaakceptować. Dlatego też warto docenić takie właśnie decyzje par młodych. To zmienia obraz polskich wesel, naszym zdaniem na lepsze.

[podobne: revitalash, balsam do włosów, Swetry damskie ]