Przyjęcie weselne

0

Posted by admin | Posted in Bez kategorii | Posted on 14-09-2019

Na naszej polskiej tradycji hołubione są wesela wystawne, organizowane dla znacznej grupy biesiadników. Takie imprezy często też sporo kosztują i są znacznym obciążaniem dla pary młodej jak i najbliższych. Jednakże powiedzenie „zastaw się a postaw się” ma nadal bardzo dużą moc oddziaływania. Ludzie wolą się zadłużyć, byle tylko ich wesele miało odpowiedni rozmach. Są jednak inne możliwości, bardziej ekonomiczne. Jednym z nich jest zorganizowanie skromnego przyjęcia weselnego.

To rozwiązanie idealne w wypadku kiedy na pierwszym miejscu stawiacie kwestię finansową. Tutaj z pewnością nie wydacie fortuny. Kameralne przyjęcie weselne organizuje się zwykle dla najbliższego kręgu rodzinnego. A więc na zaproszenie mogą liczyć rodzice i rodzeństwo z rodziną. Tylko tyle i aż tyle. Oczywiście dla potrzeb organizacyjnych takiej imprezy może się okazać, że nie będzie koniczne wynajmowanie sali. We własnym zakresie przecież , możecie takie przyjęcie zorganizować w swoim domu w salonie, czy też u rodziców w zależności kto dysponuje większym metrażem . Tak  samo można zorganizować nocleg dla rodzeństwa, które przybyło na nasze uroczystości z daleka. Z przyjemnością przecież przenocują w naszych gościnnych pokojach. Oczywiście na tak kameralnej imprezie obędzie się bez kosztownej imprezy czy też DJ. Muzykę można zawsze pościć z płyty. Zawsze można zamówić kwartet smyczkowy – idealny to kameralnego spotkania – no ale wtedy wzrosłyby koszty organizacyjne.

Reasumując – jeśli nie chcecie się zadłużać czy też wydawać wszystkich swoich oszczędności, zorganizujcie kameralne przyjęcie weselne tylko dla najbliższych. Co prawda możecie wtedy liczyć na znacznie mniejsze wpływy z tytułu prezentów, ale z drugiej strony mniej też przeznaczycie czasu  i własnych pieniędzy na organizację uroczystości. To także znacznie mniej stresu – mniej jest bowiem osób, którym trzeba dogodzić w kwestiach kulinarnych czy też noclegowych. No i nie narażacie się na wredne pytania cioci: „A kiedy dzidziuś?”. Po prostu nie umieścicie ciotki wśród zaproszonych gości i kłopot z głowy.

[patrz też: cyprofloksacyna, amlodypina, Choroba Perthesa, wzorcowanie mierników ]
[hasła pokrewne: club orsay, obuwie damskie sklep internetowy wyprzedaż, sukienki wieczorowe plus size ]

Tagi: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Artykuł dotyczy tematów: club orsay obuwie damskie sklep internetowy wyprzedaż sukienki wieczorowe plus size