Sam byłem przerażony organizacją wesela, lecz dałem radę

0

Posted by admin | Posted in Bez kategorii | Posted on 19-09-2019

Gdyby ktoś wcześniej powiedział mi, że przygotowanie wesela samo w sobie absorbuje tak wiele niepotrzebnych emocji, oraz czasu to zapewne bym nie uwierzył. Jednak sam o tym przekonałem się na własnej skórze oraz zakresie obowiązków które na mnie, w związku z tym przedsięwzięciem spadły. Na mojej głowie było załatwienie księdza, organisty, cateringu, alkoholu oraz odpowiedniego lokalu z czasem także kamerzysty. Do wszystkiego podszedłem w sposób dosyć luźny bez żadnej niepotrzebnych nerwów, jednak i te z czasem się pojawiły. Zwłaszcza w momencie gdy okazało się, że część planów niestety trzeba było zmienić wiem, iż nie jestem jedynym takim przypadkiem jednak w takiej sytuacji człowiek niepotrzebnie angażuje uczucia. Trzeba do takich spraw podchodzić w sposób spokojny oraz cierpliwy a co najważniejsze, za każdym razem podpisywać umowy bez których moim zdaniem nie ma co rozmawiam, z potencjalnym zleceniobiorcą danej usługi. Tym bardziej przekazywać jakiejkolwiek zaliczki bez odpowiednich ustaleń oraz potwierdzenia warunków współpracy czy też rezerwacji terminu. W moim przypadku zawiódł właściciel lokalu, poszukiwanie adekwatnej do liczby gości sali to wcale nie takie banalne i najłatwiejsze zadanie. Dobrze, że do gry włączyła się firma cateringowa która posiadała pewne i niezbędne do tego celu kontakty, zresztą takich oznak profesjonalnej i rzetelnej obsługi wraz z usługą właśnie z ich strony było znacznie więcej. W dniu wesela nie byłem nadto spięty, chyba znacznie mniej niż moja partnerka która do ostatniej chwili angażowała się we wszystko bardzo emocjonalnie. Tak jak mówiłem trzeba wiedzieć kiedy odpuścić a mianowicie, nie doprowadzić do sytuacji kiedy pewne emocje wezmą górę choć i te pojawiają się podczas ślubu. Zawsze na sam koniec padają pytania o koszty wesela, a raczej zyski jakie się osiągnęło ja ich tak naprawdę nie dostrzegłem. Nigdy nie nastawiałem się w tym kierunku wręcz przeciwnie, moim zdaniem każdy kto tak postępuje nie zrozumie magii tego ważnego dla nas wszystkich dnia, w tym przypadku skupiłem się na tym co dla mnie najważniejsze czyli mojej przyszłej żonie a także nas, jako parze.

[hasła pokrewne: buty ortopedyczne damskie, club orsay, obuwie damskie sklep internetowy wyprzedaż, sukienki wieczorowe plus size ]
[więcej w: club orsay, obuwie damskie sklep internetowy wyprzedaż, sukienki wieczorowe plus size ]

Tagi: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Artykuł dotyczy tematów: club orsay obuwie damskie sklep internetowy wyprzedaż sukienki wieczorowe plus size