Wesele bezalkoholowe

0

Posted by admin | Posted in Bez kategorii | Posted on 13-09-2019

width=600Zastanawialiście się kiedyś na taką formą organizacyjną uroczystości weselnych? Przyznacie, że trudno jest taką wizję wskrzesić w myślach?  To zapewne pokłosie wielowiekowej tradycji, w której  wesele zawsze suto skropione było potężnymi ilościami różnych trunków. Jednakże obecnie coraz częściej od tej tradycji się odstępuje. Nowoczesne pary młode nie rzadko decydują się na zorganizowanie uroczystości weselnych całkowicie pozbawionych alkoholu. Możemy tylko i wyłącznie przyklasnąć takiej postawie. Przede wszystkim dlatego, że wesela to nie tylko zabawa dla dorosłych. Wśród zaproszonych gości często są również dzieci.

Dlatego tak bardzo doceniamy postawę par młodych, które miały odwagę powiedzieć swojej rodzinie, że na ich weselu alkoholu nie będzie. Z pewnością naraziły się na riposty najbliższych, że lamią tradycję, że przecież bez alkoholu nie będzie zabawy itd. Ważne aby być nieugiętym w swoim postanowieniu, a osiągniecie z tego tytułu wiele korzyści.

Przede wszystkim możecie liczyć na znacznie oszczędności finansowe. Alkohol to zwykle poważna część weselnego budżetu. Decydując się na całkowite wykreślenie go  z tego zestawienia, możecie uzyskane w ten sposób środki przeznaczyć na inne wydatki związane z weselem, lub też na cele w ogóle z nim nie związane. Ale oszczędności mogą przyjść też z innej strony. Jeden czy drugi wujek obrazi się na brak alkoholu i postanowi na Wasze wesele nie przyjeżdżać. Możecie tylko się cieszyć – kolejne oszczędności. Jedno miejsce noclegowe mniej i  uszczuplony wydatek na catering. A jeśli postawę wujka powieli jeszcze paru innych członków rodziny, Wasza kieszeń puchnie od kolejnych oszczędności.

Dzięki temu układając listę gości możecie w większym stopniu uwzględnić małoletnich biesiadników. Możecie spokojnie zaprosić całe rodziny. Nie obawiajcie się, że z powodu braku trunków atmosfera będzie sztywna i nikomu nie będzie chciało się bawić. To jest Wasze wesele i Wasze warunki. To Wy jesteście gospodarzami. Jeśli więc podjęliście decyzję, że alkoholu nie będzie, to zaproszeni powinni to bezdyskusyjnie zaakceptować. Dlatego też warto docenić takie właśnie decyzje par młodych. To zmienia obraz polskich wesel, naszym zdaniem na lepsze.

[podobne: duże rozmiary sukienek na wesele, rozmiary butów asics, mod bis sukienki, sukienki na studniówkę ]

 
[hasła pokrewne: buty polskie marki, orsay club, buty ortopedyczne damskie ]

Tagi: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Artykuł dotyczy tematów: buty ortopedyczne damskie buty polskie marki orsay club